IMG_1473

Göktaş 2 HES

Göktaş 2 HES projesi için geliştirmiş olduğumuz Izgara makinesi aktif bir şekilde faaliyete geçirilmiştir.

IMG_6726

Aksu HES Izgara Makinesi

Aksu HES projesi için geliştirmiş olduğumuz Izgara makinesi aktif bir şekilde faaliyete geçirilmiştir.

photo2

Eren Hes / Irmak Enerji

Karabük ili Safranbolu ilçesinde bulunan Eren Hes için uzayan bomlu ve hareketli Izgara Temizleme Makinası ,tasarım, imalat, montajı yapılarak aktif hale getirilmiştir.                     

resim1

Kesme Hes

Oraya yeni eklenecek olan projemiz ,Kahramanmaraş Pazarcık ilçesinde bulunan ızgara temizleme makinası ızgara önünde bulunan her türlü çalı, ağaç, insan atığı , ölü hayvan , kum ve çakıl temizliğinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.Sistem halat tambur mekanizması ile çalışmaktadır     

akdere2

Akdere Hes

Bursa ili İnegöl ilçesinde Akdere Hes için tasarlanan ızgara temizleme makinası daha çok yaprak temizliği için kullanılmaktadır.     

dereli1

Dereli Hes

Giresun ili Dereli ilçesinde bulunan ızgara temizleme makinası ızgara önünde bulunan her türlü çalı, ağaç, insan atığı, ölü hayvan ,kum ve çakıl temizliğinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. sistem hidrolik olarak çalışmaktadır.                   

IMG_0171

Bukor 2 Hes

Bilecik ilinde bulunan ızgara temizleme makinası ızgara önünde bulunan her türlü çalı,ağaç ,insan atığı, ölü hayvan ,kum ve çakıl temizliğinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.sistem sistem hidrolik olarak çalışmaktadır.